Qingdao Hetaiyuan ticaret limited şirketi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Qingdao Hetaiyuan trade limited company

Ben sohbet şimdi

Qingdao Hetaiyuan trade limited company

1
Qingdao Hetaiyuan trade limited company

Şirket ayrıntıları:

İş türü : İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Yıllık satış : 4000000-8000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 20% - 30%
Qingdao Hetaiyuan ticaret limited şirketi Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servis entegre profesyonel bir konteyner ev imalat kuruluşu var.

Qingdao Hetaiyuan ticaret limited şirket Qingdao qianwan liman konteyner bitişik güzel Qingdao kalkınma bölgesi yanshan batı yolu hao jia köy güney kafa, bulunur

konteynır imalatı, ikinci el konteynır sistem yenileme, konteynır kiralama, bavul yeniden yapılanma asılı ve eski konteyner satış işidir.

Şirket, yönetim kadrosu, teknik uzmanlar ve mesleki teknisyenler her türlü, konteyner evi araştırma ve geliştirme, üretim, yönetim ve kapsamlı yetenek hizmet kurulan ve ikinci el konteynır bol kaynağı var, her büyük şirket kurdu ile uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri, zengin deneyim birikimi ve kıyı liman kentlerinde yeşil, düşük karbon, çevre koruma, bilim ve teknoloji, geri dönüştürülmüş modüler yapı çözümleri ile müşterilerine sunmak için konteyner servis ağı yapılandırması kurdu.

Qingdao Hetaiyuan ticaret limited şirketi , her delege müşterilerine dönecektir kaliteli ve iyi hizmet birinci sınıf personeli ile konteyner, profesyonel, hizmet tahsis etmek için gelişmiş ve mükemmel tesisler ve işletim sistemi ile donatılmıştır.

İletişim bilgileri
Qingdao Hetaiyuan trade limited company

Tel: 86--13153222233

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)